info

NOVÉ INFORMACE K PROVOZU od 18. 11. 2020

Vážení zákonní zástupci, rodiče.

S platností od 18. 11. 2020 (středa) je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků. Vzdělávání bude probíhat v upraveném režimu, viz níže:

1.A - nástup do školy = 7:40 hod.

1.B - nástup do školy = 7:45 hod.

2.A - nástup do školy = 7:50 hod.

Do prostoru školy vstupují pouze žáci (bez doprovodu) a v rouškách.

Vyučování proběhne dle upraveného rozvrhu (bez TV, HV) v době od 8:00 do 11:40 hod..

Školní družina otevřena v plném rozsahu (rozdělení po jednotlivých třídách) vč. ranní družiny.

Školní jídelna je v běžném provozu pouze pro žáky v prezenční výuce (ve škole).

Žáci 1. a 2. tříd, kteří chodí na obědy, budou mít od středy 18.11. obědy automaticky přihlášené.  Pokud budete chtít oběd odhlásit, platí běžná pravidla pro odhlašování - na středu 18.11. je potřeba odhlásit oběd již v pondělí 16.11. do 12:30 hod.

Pro ostatní žáky v distančním vzdělávání obědy pouze k odběru výdejním okénkem. Z hygienických důvodů je nutné tento výdej den předem nahlásit v kanceláři ŠJ (596802537).

UPOZORŇUJEME, že žáci mají povinnost po celou dobu pobytu ve škole nosit roušku (proto doporučujeme, aby měli u sebe vždy min. dvě).

Další informace budete dostávat jako obvykle od třídních učitelek a prostřednictvím emailů.

Sledujte také naše webové stránky.

Děkujeme.

vedení školy