info

Vážení zákonní zástupci, rodiče,

žáci 9. tříd a žáci vycházející z 8. tříd obdrželi formulář, na který napíšete přesné adresy 2 středních škol, kódy a názvy oborů, kam se Vaše dítě bude hlásit (všechny údaje najdete v Atlasu středních škol). Termín odevzdání vyplněného formuláře je 28. ledna 2021. Na základě těchto informací Vám budou v průběhu února nachystány přihlášky.

V průběhu ledna sledujte weby daných středních škol, budou zde uveřejněna kritéria přijímacího řízení a také informace, zda je nutné lékařské potvrzení zdravotní způsobilosti. Formulář tohoto potvrzení najdete a stáhnete také na webových stránkách dané střední školy. V průběhu ledna už si potvrzení můžete vyřídit u dětského lékaře.

Blanka Jedináková, výchovný poradce