• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2021 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

info

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci,

od tohoto školního roku přecházíme z klasických žákovských knížek k elektronickým. Proto všem žákům, rodičům a dalším zákonným zástupcům umožníme  registraci do školního informačního systému Škola Online / DM software - přihlášení je možné přes odkaz v pravém panelu na hlavní webové stránce školy. Na mobilních zařízeních můžete využít zjednodušené aplikace Škola Online nebo DM software, které jsou volně stažitelné.

Žáci 6.-9. tříd se postupně registrují ve škole, poté zasíláme registrační maily na zákonné zástupce, aby Vám děti v případě potřeby mohly s registrací pomoci.

Účty žáků 1. stupně budeme registrovat v týdnu od 7. září - pro žáky 1. - 3. ročníků až po domluvě s třídními učiteli na třídních schůzkách, které proběhnou v úterý 8.9. od 15:30 hod. Na třídních schůzkách 1. stupně budete informováni podrobněji.

Všichni zákonní zástupci žáků mají právo na informace o výsledcích vzdělávání. Pokud o registraci do systému máte zájem a do pátku 11. září Vám nepřijde registrační mail, můžete mne kontaktovat na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 
Alena Borbélyová, administrátor školního informačního systému


 

Login Form

Přihlášení pro editory: