• Škola Na Nábřeží

• Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2020 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

info

Vážení rodiče, zákonní zástupci a žáci,

vzhledem nejnovějším vládním opatřením, usnesení vlády ČR, ze dne 12. října 2020, č. 1022, oznamujeme tyto organizační informace:

S platností od středy, 14. 10. 2020, se zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole vč. školní družiny.

Vzdělávání žáků 1. – 9. ročníku, bude od 14. 10. do 23. 10. 2020 probíhat formou distanční výuky.

Od 26. do 30. 10. 2020 – „prodloužené podzimní prázdniny“.

Prozatím platí, že pravděpodobný nástup zpět do školy je 2. 11. 2020. Změna vyhrazena.

Distanční výuka bude probíhat dle instrukcí jednotlivých vyučujících v tabulce úkolů, kterou najdete na stránkách tříd (odkazy v pravém panelu na webu školy). Součástí distančního vzdělávání může být i on-line výuka v prostředí Google aplikací, ke kterému se přihlásíte prostřednictvím svých žákovských účtů. Hodiny online zveřejněné v Google kalendáři tříd jsou pro žáky 3.-9. ročníků povinné (v případě neúčasti je nutné, aby zákonný zástupce absenci omluvil).

Vzdělávání na 2. stupni: on-line hodiny budou nastaveny dle platného rozvrhu jednotlivých tříd, na 1. stupni může dojít k drobným úpravám rozvrhu (vše dle Google kalendáře třídy).

Výukové materiály budou k dispozici na našich webových stránkách, G – disku, odkaz E-learning – ZŠ Na Nábřeží veřejná složka.

Žáci, kteří nemají možnost online připojení, budou dostávat materiály osobně.

Osobní předání proběhne vždy po předchozí domluvě s vyučujícím ve vestibulu školy u hlavního vchodu. O faktu nemožnosti se vzdělávat online nás bezodkladně informujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni obědoví žáci mají oběd automaticky odhlášen. V případě zájmu, si můžete oběd objednat na tel. čísle 596802537 nebo elektronicky v systému strava, vždy do 12:30 hod. den dopředu.

ZMĚNA Výdej obědů bude v době od 12:30 do 13:30 hod.

Sledujte naše webové stránky, kde vás budeme aktuálně informovat.

Podrobnější informace a další instrukce budete dostávat také prostřednictvím emailů.

Děkujeme za pochopení a spolupráci v této nelehké době.

vedení školy

Přihlášení pro editory: