NOVÉ INFORMACE Z NÁBŘEŽÍ - provoz od 25. ledna do 28. ledna 2021

Vážení zákonní zástupci, rodiče, žáci,

Z důvodu, že došlo k prodloužení nouzového stavu a i nadále pokračují nastavená opatření MŠMT a MZ ČR, sdělujeme, že výuka i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 11. do 22. ledna 2021.

To znamená, že s platností od 25. 1. 2021 (pondělí) je povolena osobní přítomnost pouze žákům 1. a 2. ročníků.

28. ledna 2021 = vydávání výpisů z vysvědčení

29. ledna 2021 = JEDNODENNÍ POLOLETNÍ PRÁZDNINY

VÝPISY Z VYSVĚDČENÍ - hodnocení žáků za 1. pololetí školního roku 2020-2021:

1. – 2. ročník = 28. ledna 2021 – osobní předání ve třídách (během 4. vyučovací hodiny)

3. – 9. ročník = 28. ledna 2021 – prostřednictvím informačního systému v ŽK (osobní předání proběhne po nástupu žáků do školy)

Vzdělávání v týdnu od 25.1. do 28.1. bude probíhat v upraveném režimu, viž níže:

VSTUP DO ŠKOLY:

- I.A - nástup do školy = 7:40 hod.

- I.B - nástup do školy = 7:45 hod.

- II.A - nástup do školy = 7:50 hod.

Do prostoru školy vstupují pouze žáci bez doprovodu a v rouškách.

VÝUKA - platné rozvrhy na týden 25.-28. ledna 2021 už jsou zveřejněny v elektronických ŽK:

Vyučování 1. a 2. ročníků proběhne dle upraveného rozvrhu (bez hodin Tv a výuka Hv bez zpěvu) v době od 8:00 do 11:40 hod.

Vzdělávání žáků 3. - 9. ročníku bude od 25.1. do 28.1.2021 probíhat formou distanční výuky - rozvrhy v elektronických ŽK mohou být upraveny, pozvánky na online hodiny najdete v Google kalendáři nebo v aplikaci Meet.

Distanční výuka bude probíhat dle instrukcí jednotlivých vyučujících v online prostředí Google, ke kterému se žáci přihlásí prostřednictvím svých účtů.

Veškerá online výuka bude oznámena v G-kalendáři, pozvání bude oznámeno prostřednictvím mailu, další vzdělávací aktivity zaznamenány v jednotlivých stránkách tříd na webových stránkách školy.
Výukové materiály budou k dispozici na našich webových stránkách, G – disku, odkaz E-learning – ZŠ Na Nábřeží veřejná složka.

Žáci, kteří nemají možnost online připojení, budou dostávat materiály osobně.
Osobní předání proběhne vždy po předchozí domluvě s vyučujícím ve vestibulu školy u hlavního vchodu.

O faktu nemožnosti se vzdělávat online nás bezodkladně informujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ŠKOLNÍ DRUŽINA:

Školní družina otevřena pro 1.-2. ročníky v plném rozsahu (rozdělení po jednotlivých třídách) včetně ranní družiny.

STRAVOVÁNÍ

Školní jídelna v provozu pouze pro žáky v prezenční výuce (ve škole). Tito žáci budou automaticky přihlášeni. V případě nepřítomnosti je nutné oběd odhlásit.

Pro ostatní žáky v distančním vzdělávání pouze k odběru výdejním okénkem. Z hygienických důvodů je nutné tento výdej den předem nahlásit v kanceláři ŠJ (596802537).

ROUŠKY

Podle opatření PES pro oblast školství platí, že ve stupních č. 3, 4, 5, roušky musí používat všichni žáci na celé škole i v průběhu výuky, proto s tím, prosím, počítejte a vybavte děti dostatečným počtem roušek.

Další informace budete dostávat jako obvykle od třídních učitelů a prostřednictvím emailů.

Sledujte naše webové stránky, kde Vás budeme aktuálně informovat.

vedení školy