V pondělí 27.3. jsme se s dětmi II.B vypravili za nákupy. Dopravní prostředek jsme nepotřebovali, stačilo nám vyběhnout do nejvyššího patra a navštívit obchůdek, který v opuštěné třídě společně zrealizovaly paní asistentky Beáta Svitáčová a Mirka Chýlová. Společně s dětmi vybavily náš malý školní obchůdek.

Všichni byli s hodinou nákupů moc spokojeni. Prodávající dobře prodali a nakupující utráceli ve velkém. Nakupovali pro sebe, pro rodiče, pro sourozence i babičky a dědečky 😊. Některým nezbyla jediná, byť papírová, korunka. Děti si role prodávajících a nakupujících párkrát prohodily a při té příležitosti si také procvičily počty, a tak věříme, že nákupy ve skutečných obchodech zvládnou na jedničku.

Moc děkujeme za báječný nápad s obchůdkem, rádi do něj nějakými výrobky rovněž přispějeme.

Foto z akce ZDE.

Mgr. Valérie Schimanietzová, Jolana Klimešová