Ve čtvrtek 25.4. 2024 se na hale Žákovská konala HLZŠ v miniházené.
Naši školu reprezentovala dvě družstva žáků čtvrtých a pátých tříd. Čtvrťáci byli rozděleni do dvou skupin po čtyřech. Náš tým se probojoval do finále, kde podlehl družstvu ZŠ M. Pujmanové a skončil na 2. místě.
Páťáci byli v oslabení, dvě hráčky se z důvodu nemoci nemohly zúčastnit, proto byli povoláni třetáci, kteří však měli výškový hendikep. Družstvo statečně bojovalo, ale na postup do finále a boj o medaile to nestačilo.
Všichni účastníci vzorně reprezentovali naši školu, chovali se slušně a hráli v duchu fair play, za to si zaslouží velkou pochvalu. Doufám, že u házené vytvrvají a budou kroužek navštěvovat i v příštím školním roce.
Velký dík patří i Bc. Miladě Jánské za pedagogický dohled a fotodokumentaci během celého turnaje.
Sportu zdar!!!!!

Foto z akce ZDE