info

Vážení rodiče a milí žáci,

výuka žáků 9. tříd zaměřená na přípravu k jednotné přijímací zkoušce bude zahájena 11. května v 8:00 hod., bude probíhat ve 3 skupinách, jejich složení je neměnné a bližší organizační informace zašleme na mail zákonných zástupců i školní maily žáků, kterých se výuka týká.

Základní informace k organizaci výuky najdete ZDE.

Výuka se bude řídit manuálem, který zpracovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Výňatek základních pravidel, které jsou žáci povinni dodržovat najdete ZDE.

Celý dokument si můžete pročíst ZDE.

Podmínkou účasti ve výuce je také odevzdání čestného prohlášení, které musí být vyplněno a podepsáno před nástupem do školy. Bez tohoto dokumentu nebude žákům 9. ročníku příprava ve škole umožněna.

Tiskopis čestného prohlášení si můžete stáhnout ZDE. Pokud nemáte možnost tisku bude tiskopis k vyzvednutí v budově školy ve čtvrtek 7. května od 8:00 do 14:00 hod.

vedení školy