info

Vážení rodiče.

oznamujeme Vám, že i přes tuto mimořádnou situaci budeme opět komplexně řešit zakoupení pracovních sešitů (PS) pro následující školní rok 2020 – 2021.

Pokud tuto službu nevyužijete a PS zakoupíte sami, dbejte na přesné znění – název, nakladatelství a ročník jednotlivých PS.

Tituly a ceny PS máte v odkazu - PS PRO ŠKOLNÍ ROK 2020-2021

Platby pro objednání jednotlivých sad PS letos řešíme formou bezhotovostních plateb na níže uvedený účet do 15. června 2020. Po připsání částky na účet, budeme realizovat souhrnnou objednávku.

V rámci bezpečnostních a hygienických opatření budou všechny pracovní sešity uskladněny u nás ve škole a žákům je předáme v září 2020.

V tabulce titulů a cen PS najdete celkovou částku za PS pro příslušnou třídu a u budoucích žáků 7.-9. ročníků také dle zvoleného 2. cizího jazyka.

Platební údaje:

• Číslo účtu: 27-2869820207/0100
  • Var. symbol: 2020x ..... na pozici x zadejte, prosím, aktuální ročník, které vaše dítě navštěvuje (např. letošní žáci 3.A budou mít var.s. 20203)
  • Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení žáka a aktuální třída (např. Jan Veselý, 3.A)

Veškeré informace budou zaslány i na kontaktní mailové adresy zákonných zástupců žáků. Pokud budete mít jakékoli dotazy, můžete k odpovědi využít tyto informační maily.

vedení školy