V pondělí 24. června se na druhém stupni odehrálo tradiční soutěžní dopoledne ke Dni dětí. Na soutěžící z 5. - 8. tříd čekalo téměř 30 úkolů na téma Videohry. Mohli si vyzkoušet mnoho dovedností, které zatím někteří zkoušeli pouze na obrazovkách svých mobilů nebo PC. Lozili jako Assasíni, stříleli na branku jako McDavid v NHL nebo hledali diamanty jako Pac Man. Soutěžní dopoledne se dle tváří účastníků vydařilo a nejlepší si na Allstars na Slávii převzali zasloužené odměny. Všem vyhlášeným gratulujeme.

1. místo starší žáci: Kája Sikorová, Bea Muroňová, Viki Zelinová, Terka Ševčíková a Lucka Schielová

1. místo mladší žáci: Seba Hofman, Bárt Bureš, Mates Horínka, Dominik Rác, Deny Bučo a Maty Doležal

Velká pochvala a poděkování směřuje také ke všem žákům devátých tříd, kteří se od února scházeli a připravovali všechny disciplíny. A také těm, kteří nám v pátek a v pondělí pomáhali připravovat všechna stanoviště a provázeli žáky všemi soutěžemi. Bez Vás by to OPRAVDU nešlo.

Foto ZDE.

Alča Borbélyová, Xeňa Santariusová, Břeťa Holesz