aktualizováno 26.3.2021

NOVÉ INFORMACE Z NÁBŘEŽÍ - provoz od 29.3.2021

Vážení zákonní zástupci, rodiče, žáci,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE).

Dle tohoto opatření se žáci 1.-9. tříd budou od 29.3. do 11.4. nadále vzdělávat distančně. Školní družina nebude v provozu.

Distanční vzdělávání žáků 1. - 9. ročníku bude od 29.3. do 11.4. pokračovat v režimu, na který už jsou žáci zvyklí z předchozích týdnů. Rozvrhy v elektronických ŽK mohou být upraveny, pozvánky na online hodiny najdete v Google kalendáři nebo v aplikaci Meet.

Distanční výuka bude probíhat dle instrukcí jednotlivých vyučujících v online prostředí Google, ke kterému se žáci přihlásí prostřednictvím svých účtů.

Veškerá online výuka bude oznámena v Google kalendáři, pozvání bude oznámeno prostřednictvím mailu, další vzdělávací aktivity zaznamenány v jednotlivých stránkách tříd na webových stránkách školy.
Výukové materiály budou k dispozici na našich webových stránkách, G – disku, odkaz E-learning – ZŠ Na Nábřeží veřejná složka.

POMOCNÝ SOUBOR k on-line výuce - Kde co najdete

Žáci, kteří nemají možnost online připojení, budou dostávat materiály osobně.
Osobní předání proběhne vždy po předchozí domluvě s vyučujícím ve vestibulu školy u hlavního vchodu.

O faktu nemožnosti se vzdělávat online nás bezodkladně informujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další informace budete dostávat jako obvykle od třídních učitelů a prostřednictvím emailů.

Sledujte naše webové stránky, kde Vás budeme aktuálně informovat.

vedení školy