V tomto týdnu už probíhají první online aktivity v novém prostředí aplikací Google pro vzdělávání.

Žáci 7.-9. tříd už mají téměř všichni aktivní účty a postupně budou přibývat výukové aktivity.

infoŽáci 5.-6. tříd, kteří už mají účty aktivní, se zatím můžete seznamovat s prostředím aplikací.

Doporučuji kontrolovat mailovou schránku aspoň 1x denně, najdete v ní pozvánky na výukové akce a upozornění na nové materiály.

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů mě můžete kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plány domácí přípravy a výuky budou i nadále veřejně přístupné na stránkách tříd a splněné úlohy i nadále odevzdávejte podle informací vyučujících v zadání.

Žáci, kteří dosud nemají zaktivovaný svůj účet nebo neobdrželi mail s přihlašovacími údaji, mají také možnost mne kontaktovat.

Všem žákům i rodičům děkuji za spolupráci

Alena Borbélyová