• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

Jedním ze sponzorů plesu ZŠ Nábřeží je Hangar - nově otevřené lezecké centrum v OstravěJde o největší sportoviště v Moravskoslezském kraji zaměřené na disciplínu bouldering, tedy lezení bez lana. Lezecké stěny pomáhal navrhnout český olympionik Adam Ondra - několikanásobný světový šampion a mistr Evropy. Lezecké centrum je vhodné i pro absolutní začínající lezce. Najdete zde celou škálu cest od úplně lehkých pro začátečníky až pro profesionály. V moderním areálu není k dispozici pouze lezecká stěna. Pokud přijdete hlavním vchodem, tak jako první vás do očí udeří kavárna s příjemným posezením a dětský pohybový park. Hangar nabízí dále workout zaměřený na posilování s vlastní vahou těla, jógu, fyzioterapii, outdoorový obchod a prostory pro různé sportovně-edukativní workouty. Organizují také lezecké boulderingové zájezdy do zahraničí. 
Pokud jste nadšenci do lezení, neváhejte je navštívit. Rádi vám poradí a zapůjčí potřebné vybavení.
www.hangarostrava.cz