Krásný den všem.

Nadcházející školní rok je již sedmdesátý v historii naší školy. Při příležitosti oslav tohoto výročí jsme připravili 2. ročník absolventského turnaje ve florbale. Turnaj se uskuteční v sobotu 16. září 2023 od 8:00 do 15:00 na Hale Slávie.

Na akci jsou srdečně zváni všichni absolventi a přátelé školy. U příležitosti turnaje totiž proběhne také neformální a neoficiální sraz všech absolventů ZŠ Na Nábřeží. Udělejte si tedy čas a zastavte se. Klidně si domluvte i třídní setkání.

Co nás na hale čeká?

Lité souboje na hřišti:-)
Pohodová atmosféra v hledišti.
Věřím, že mnohá shledání po letech.
Občerstvení v přilehlé restauraci zajištěno.

A vzkaz pro absolventy, rodiče a přátele školy: Chcete-li se aktivně účastnit v trenkách, triku a s florbalkou v ruce, kontaktujte B. Holesze na tel.: 774 140 313, mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo jinak:-)

Pokud se domluvíte a sestavíte celý tým, je to možné, jen mi dejte, prosím, vědět, ať s Vámi počítám. Jednotlivci se propojí přímo na hale do jednotlivých týmů - nebojte se a přihlaste se, minule to bylo fajn a všichni jsme si to užili.

Budeme hrát smíšený turnaj - ženy a muži dohromady. Systém turnaje domluvíme přímo na místě podle počtu týmů.

Pro hráče: Sraz na hale v 8:00. Triko, trenky, boty do haly a případně nějakou hůl či věci pro brankáře. Pokud už nevlastníte, je možno zapůjčit.

Prosím také o šíření této informace mezi Vaše bývalé spolužáky. Nemám na všechny přímý kontakt a byl bych moc rád, aby si zahrál opravdu každý, kdo bude chtít.

Těšíme se na viděnou a milé shledání po letech.

Břetislav Holesz