Aktualizováno 19.5.2020

info
 Vážení rodiče,

v souvislosti s uvolňováním mimořádných opatření Vám sdělujeme, že od 25. 5. 2020 se umožňuje vstup do školy žákům 1. až 5. ročníku ZŠ, kteří o tuto možnost písemně projevili zájem do 18.5.2020. Žáci jsou rozděleni do skupin dle ročníků - podrobnější informace rozešleme zákonným zástupcům přihlášených žáků v mailových zprávách.

Výuka bude probíhat od 8:00 do 11:40 hod. a odpolední část vzdělávání nejvýše do 16:00 hod. V odpolední části už nebude probíhat výuka.

Přihlášení obědů provedeme automaticky dle Vámi vyjádřeného zájmu a platba bude jako obvykle stažena z účtu strávníka. Přihlašování a odhlašování obědů je možné řešit přes aplikaci Strava, jak jste byli zvyklí i při běžném režimu školy.

Výuka žáků 1.-5. ročníku od 25. května 2020 se bude řídit manuálem, který zpracovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

Celý dokument si můžete pročíst ZDE.

Podmínkou účasti ve výuce je také odevzdání čestného prohlášení, které musí být vyplněno a podepsáno před nástupem do školy. Bez tohoto dokumentu nebude žákům 1.-5. ročníku přítomnost ve škole umožněna.

Tiskopis čestného prohlášení si můžete stáhnout ZDE. Pokud nemáte možnost tisku, bude tiskopis k vyzvednutí v budově školy od úterý 12.5. do pátku 22.5. vždy od 8:00 do 13:00 hod. Vyplněné a podepsané čestné prohlášení je také možné odevzdat v těchto termínech v budově školy nebo může donést žák v pondělí při nástupu do školy.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE k výuce žáků 1. stupně od 25. května 2020.

.

vedení školy