OPĚT NOVÉ INFORMACE Z NÁBŘEŽÍ - provoz od 24.5.2021

Vážení zákonní zástupci, rodiče, žáci,
Na základě vydaného mimořádného opatření MZd ČR (ze dne 17. května 2021), MŠMT ČR informuje, že s účinností ode dne 24. května 2021

JE UMOŽNĚNA OSOBNÍ PŘÍTOMNOST VŠECH ŽÁKŮ 1. A 2. STUPNĚ BEZ ROTACÍ

VSTUP DO ŠKOLY - běžný režim:

7:40 - 1. stupeň

7:45 - 2. stupeň

Do prostoru školy vstupují pouze žáci bez doprovodu a v chirurgických rouškách či respirátorech dle platného opatření MZd, viz oddíl roušky.

VÝUKA:

Vyučování 1. a 2. stupně dle platného rozvrhu v plném rozsahu. Dnem 24.5. končí DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ  a tím i plány učiva.

Připomínáme, že v případě absence žáků ve škole:
je zákonný zástupce, rodič povinen zajistit doplnění učiva a zároveň je povinen informovat třídního učitele, popř. vedení školy o předpokládané délce nepřítomnosti ve škole, viz školní řád. Kontaktní údaje viz www.zsnabrezi.cz

ŠKOLNÍ DRUŽINA:

Školní družina bude otevřena v plném rozsahu vč. 4. - 5. ročníků.

STRAVOVÁNÍ:

Školní jídelna je v provozu - běžný režim.

ROUŠKY

Podle platného opatření MZd platí, že chirurgické roušky či respirátory musí používat všichni žáci na celé škole i v průběhu výuky, proto s tím, prosím, počítejte a vybavte děti dostatečným počtem ochranných prostředků dýchacích cest. Podrobnější informace, viz ODKAZ.

TESTOVÁNÍ

Dle nařízení MZ ČR se každý žák v prezenční výuce musí podrobit antigennímu testu samoodběrem. Testy budou provedeny:
1. i 2. stupeň – 1 x týdně = pondělí v určených místnostech, pod dohledem pedagogických pracovníků.

Instruktážní leták k testování            Instruktážní video k testování

Kdo se testovat nemusí:

• Testování se netýká prezenčně vzdělávaných dětí, žáků a studentů navštěvujících školu nebo školské zařízení za účelem individuální konzultace nebo individuální prezenční výuky.

• Testování se neprovádí u osob, které absolvovaly z důvodu onemocnění COVID-19 izolaci minimálně v rozsahu podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví upravujícího nařizování izolace a karantény a zároveň neuplynulo více než 90 dnů od prvního RT-PCR testu s pozitivním výsledkem. Tuto skutečnost musí osoba prokazatelně doložit.

Další informace budete dostávat jako obvykle od třídních učitelů a prostřednictvím emailů.

Sledujte naše webové stránky, kde Vás budeme aktuálně informovat.

vedení školy