Středa před Velikonocemi se nesla v duchu "tak nějak naruby". Po škole se procházely nové dívky a chlapci a moc nám to všem slušelo. A naopak oblečení lidé zavítali také do naší tělocvičny, kde se odehrával turnaj v přehazované tříd druhého stupně. V kategorii mladších tříd si postup do superfinále vybojovala třída 7.A, která neprohrála ani jedno utkání. Mezi staršími se radovala 9.A, která si poradila se všemi konkurenty také bez ztráty kytičky. 9.A pak ovládla i superfinále a to i přesto, že ve druhém setu mladší sedmáci hru vyrovnali. Na obrat v zápase však síly nenašli. Obě vítězné třídy pak vyzvaly tým učitelů. Ti chtěli, bojovali, ale na mladší soupeře tentokrát jasně nestačili. Žáci vyhráli 3:0 a mohli se radovat. Děkuji všem hráčkám a hráčům. Bylo to moc fajn.

Fotogalerie ZDE.

Břetislav Holesz