Ve čtvrtek 20. dubna se naše školní družstvo vydalo bloudit na Podlesí, kde se za obchodním domem Permon odehrávalo MK v orientačním běhu. Po krátké přípravě a školním kole jsme šli rovnou na věc a snaha to nebyla marná. Všichni doběhli do cíle, většina se cestou neztratila a tři naši zástupci cestou našli i nějaký ten cenný kov. Stříbro v kategorii 8. a 9. tříd brala Andrea Nováčková a dvě zlaté medaile cinkly Oldovi Burešovi mezi osmáky a deváťáky a Ogimu Stojmenovičovi mezi 6. a 7. třídami. I tyto skvělé výsledky nás posunuly na třetí místo v týmech. Moc děkuji všem za účast a reprezentaci školy.

Orientovali se: Andys Nováčková, Kája Schleser, Venda Rožnovjáková, Laura Pečinková, Verča Kocourková, Míša Kapounová, Kája Sikorová, Míša Kračmarová, Ema Kochanová, Terka Ševčíková, Míša Nováčková, Olda Bureš, Ogi Stojmenovič, Luki Pieknik, David Jedrzejczyk, Maty Zukal, Štěpán Turoň, Tad Kocián, Tonda Štěpánek, Ondra Pieknik, Maty Fojtík, Sam Homola a Dan Janků.

Odkaz na fotogalerii zde.

Mgr. Břetislav Holesz