V pátek 12.5.jsme se týmy mladších dívek a chlapců a starších dívek a chlapců zúčastnili městského kola v atletickém čtyřboji, který se konal na hřišti ZŠ Kudeříkové.

Z každého družstva museli všichni jeho členové absolvovat všechny 4 disciplíny: běh 60 m, hod míčkem/koulí, skok do dálky/výšky a vytrvalostní běh 600 – 1000 m – podle věkové kategorie.

Všichni se moc snažili, podávali maximální výkony a při posledním vytrvalostním běhu někteří málem vypustili duši laughing.

Po sečtení všech bodů za jednotlivé disciplíny jsme se při závěrečném vyhodnocení dozvěděli, že se naše mladší dívky a chlapci neumístili na předních pozicích. Ale i tak zaslouží velkou pochvalu.

Starší žáci skončili na 6. místě.

Velká gratulace patří starším dívkám, které ve velké konkurenci obsadily krásné 3. místo.

Naši školu reprezentovali:

MD - Míša Nováčková, Jana Mikšaníková, Nela Sládková, Karla Sikorová, Viki Zelinová

MCH - Sam Homola, Martin Mašlár, Ondra Pieknik, Adam Špaček, Maty Gottvald

SD - Anet Lyčková, Verča Vacková, Andy Nováčková, Laura Pečinková, Venda Rožnovjáková

SCHJirka Vacek, Danek Janků, Honza Kocurek, David Jedrzejczyk, Olda Bureš

Díky všem!!!