pro maminkyJelikož jsou děti v naší třídě v mnoha směrech šikovné a všestranné, domluvili jsme se, že připravíme vystoupení pro naše maminky a babičky. Každý se naučil básničku o mamince, úryvky písniček, sehnal si kostým… Děti si navzájem pomáhaly a společně jsme vše začali dávat dohromady. Naše muzikálové představení bylo vypuštěno do světa a naše úsilí bylo odměněno nádhernými úsměvy i velkým potleskem. Všichni jsme si malou muzikálovou premiéru náramně užili. Vlastnoručně vyrobený dárek, přáníčko a pusinka na tvář byla pro maminky tou nejkrásnější odměnou za jejich lásku a trpělivost. Čas strávený s dětmi je určitě  pro každého z nás  to nejcennější. Snad dětem zůstanou na tento den krásné nezapomenutelné vzpomínky .

My už teď přemýšlíme, co si příště připravíme pro naše tatínky.

Fotografie z akce ZDE.

Žáci 1. B   a  třídní uč. Světlana Chodurová