Celý říjen se s pořadatelským přispěním naší školy konaly městská kola ve florbale. Naši zástupci se letos z medailí neradovali, ale na palubovce haly Slávie nechali srdce a spoustu sil a za to jim patří velký dík.

Holky vybojovaly v silné konkurenci hezké 4. místo. Individuální ocenění si odnesla Lucka Blahová, která se stala nejlepší brankářkou turnaje. Mladší kluci bohužel nepostoupili ze skupiny, nicméně byli schopni odehrát několik vyrovnaných utkání. A starší stejně jako loni skončili ve čtvrtfinále na florbalkách ZŠ Mládežnické. Nicméně v této kategorii je už postup do čtvrtfinále úspěchem. Ve skupině se nám podařilo porazit ZŠ 1. máje a Školní a překvapivě jsme o body při remíze 1:1 obrali i vítěze skupiny ZŠ Kudeříkové. A překvapivě, ale zaslouženě si titul pro nejlepšího brankáře turnaje odnesl Matěj Morský.

Všichni ukázali, že se u nás na škole hraje dobrý florbal, a že se s námi musí pořád počítat. Za to palec pro všechny reprezentanty nahoru.

Fotogalerie holky ZDE.

Fotogalerie mladší kluci ZDE.

Fotogalerie starší kluci ZDE.

Břetislav Holesz