Prosinec zahájili naši miniházenkáři turnajem mezi havířovskými školami. Hlavní trenérka “J.R.“ postavila dva týmy čtvrťáků doplněné ještě o děti z nižších ročníků. Každý tým si sám zvolil svého kapitána, který měl na starost jeho kompletní organizaci včetně střídání. Kapitánem za tým A byl Honza Baláž a za tým B Víťa Groh. Oba dva se své role zhostili na jedničku. Naši kapitáni neměli problém s tím vystřídat dokonce i sami sebe, aby si opravdu zahráli všichni hráči týmu!!! Pochvalu si zaslouží nejen oni, ale všichni naši miniházenkáři za svůj sportovní výkon i přístup!!!

A teď rychle trénovat, protože - JEDEME DÁL!!!

Tým A: Honza a Kuba Balážovi, Barča Przeczková, Eli Kocourková, Vašek Mach, Domča Filsák, Míša Halmo, Luki Havel

Tým B: Víťa Groh, Stelča Ciepliková, Kača Polesná, Štěpán Szturc, Kuba Koryťák, Nazar Chubika, Marek Tluštík, Jenda Szturc

Fotky ZDE

Hana Kocourková, Milada Jánská