Vánoční nálada už zasáhla celou naši školu. Hned ve vstupu Vás uvítá sněhulák, kterému naši žáci přezdívají Mrkvička, fotokoutek s perníčky a stromečky. Něžné papírové ozdoby, vytvořené našimi žáky, letos zdobí školní stromek a chybí už jen dárky od Ježíška.

Každé dveře tříd i některých učeben a kabinetů letos nazdobili žáci a jejich vyučující papírovými stromečky. To, že se všem moc povedly, ani nemusíme zmiňovat.

Z prvního stupně bychom rádi ocenili pochvalou Oříškový stromek I.A, Andělský stromek II.B a Andělíčkový stromek III.A.

Z druhého stupně si pochvalu zaslouží Vánoční pizza VI.A, Balónkový stromek VIII.A a Vánoční expres VIII.B /řazeno od prvního po devátý ročník/.

Nesoutěžili jsme, tudíž není výherců, ale ani poražených. Malou sladkou odměnu máme pro všechny šikovné tvůrce.

Foto stromečků ZDE

Krásné Vánoce plné úsměvů, překvapivých dárečků, pohody s vašimi blízkými a mnoho štěstí v novém roce 2024 přejí Hanka a Xeňa