• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

florbalový maratonDen před začátkem vánočních prázdnin se v naší tělocvičně utkaly týmy A a B v tradičním florbalovém maratonu. Všechny třídy odehrály super zápasy, ve kterých po několika chudších letech opět padalo opravdu hodně gólů a jen těsně se nám nepodařilo pokořit stovku. To bychom mohli zvládnout třeba hned v příštím ročníku. Co vy na to? ;-)

A jak to tedy nakonec dopadlo? Nejvíce branek vstřelila 6.A, která své soupeře z pětky přestřílela 11:5. Nejvíce gólů v jednom utkání padlo ve dvou zápasech. 9.A těsně přehrála 9.B 9:8 a v posledním utkání žáci přestříleli své učitele 10:7. Tento výsledek nakonec určil i celkové skóre. Áčka vyhrála tím nejtěsnějším rozdílem 49:48. Celkem tedy v tomto roce padlo 97 gólů - krásná vánoční nadílka:-)

A jak si stojíme v historii? Mnohem úspěšnější jsou Áčka, která vedou na zápasy 6:2. Důležitý je také konečný gólový účet. Ten se po letošku zastavil na krásných 766 úspěšných střeleckých pokusech. Což je moc hezké číslo:-)

Fotografie z předvánočního sportování ZDE.

Všem sportovcům i nesportovcům přeji krásný a klidný rok 2024.

obrázek vytvořil AI Copilot

Břetislav Holesz


 

Login Form

Přihlášení pro editory: