V pondělí 8. ledna 2024 byla oficiálně zahájena další akce k oslavám 70. výročí otevření naší školy - výtvarná soutěž – MŮJ UČITEL V OBRAZE.
V průběhu měsíce ledna a února mohou všichni žáci 1. i 2. stupně společně v hodinách výtvarné výchovy nebo doma s pomocí členů rodiny nakreslit, namalovat portrét učitelky, učitele, vychovatelky nebo asistentky naší školy. Na formát výkresu A4 nebo A3 volnou technikou – barvami, pastelkami, suchým pastelem, tužkou, uhlem i na počítači zachytit věrohodný výraz „Svého učitele.“
Po jarních prázdninách 12. února 2024 vyberete za třídu 5 zdařilých výtvorů, které postoupí do školního kola.

Tvořte a snažte se, protože je to soutěž, hlasovat o vítězi budeme všichni a vítěze odměna určitě potěší.

Na nástěnkách ve vestibulu se můžete inspirovat.

výtvarná soutěž     výtvarná soutěž 2

Mgr. Lenka Přikrylová + team