• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

Všechny děti z naší třídy velmi dobře znají ten pocit nadšení, radosti a zvědavosti, když dostanou nějaký dárek. A protože mají srdce na správném místě a jako bonus skvělé rodiče bez nichž by to nešlo, rozhodli jsme se role obrátit a zahrát si na Ježíška. Radost jsme vyrazili rozdávat my, a to do dětského domova Sluníčko. Byla to úžasná návštěva plná radosti, smíchu, slziček dojetí i objímání. Naši druháčci si vyzkoušeli, jaké to je, když se jejich přičiněním někomu rozzáří obličej štěstím. V domově se nám moc líbilo, a protože jsme si tam našli nové kamarády, chystáme se za nimi znovu. Dostat dáreček je totiž fajn, ale najít si nového kamaráda je prostě bomba!!

Milí rodiče, vám posílám ještě jednou jedno VELIKÉ poděkování za všechny dary a dárky!

obrázek vytvořen v AI Copilot

Mgr. Světlana Chodurová


 

Login Form

Přihlášení pro editory: