Na konci ledna se již tradičně koná turnaj Havířovské ligy ZŠ v badmintonu. I my jsme vyslali zástupce, kteří se utkali o medaile v nejrychlejším raketovém sportu na světě. Dva ze tří našich párů (hrály se čtyřhry) postoupily do semifinále. Kluci Matěj Morský a Olda Bureš skončili na konečném 4. místě, když hlavně semifinále bylo hodně dramatické a nechybělo moc a hráli o zlato. O to si zahráli Verča Kocourková a Dan Všetička. V základní skupině své finálové soupeře ze ZŠ Kudeříkové jasně přehráli, ale ve finále na zlepšenou hru protivníků nenašli recept, a proto to bylo "jen" krásné druhé místo. Moc děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Po jarních prázdninách nás v únoru a březnu v rámci Havířovské ligy čekají tři kolektivní sporty - volejbal, fotbal a vybíjená. Držte nám palce:-)

Fotografie z turnaje ZDE.

obrázek vytvořen v AI Copilot

Břetislav Holesz