BAREVNÉ ODPOLEDNE V MASKÁCH

karneval ŠDV období, které je zasvěceno karnevalům a plesům, se také připojili žáci naší školní družiny. Přípravy probíhaly celý týden. Děti vyráběly nejrůznější škrabošky, masky, girlandy a výzdobu pro tento veselý den. Paní vychovatelky vyzdobily chodbu před ŠD a ve čtvrtek 29. února 2024 se prostory školní družiny zaplnily nejrůznějšími pohádkovými a filmovými bytostmi. V průběhu se představili rytíři, roboti, klauni, mažoretky, princezny a mnoho dalších masek. V úvodu se nám představily děti z Ukrajiny se svým tanečním vystoupením pod vedením pana Macury. Poté následovalo pásmo písní, básní a tanců, které si připravili žáci školní družiny. Taneční rej a sladká odměna vykreslila dětem úsměv na tváři.
Odpoledne vyvrcholilo vyhlášením nejhezčích masek. Vítězové obdrželi hodnotné ceny a ostatní drobné upomínky tohoto dne. Loučili jsme se neradi, ale s dobrou náladou.
Děkujeme všem dětem i rodičům za krásné nápady a za rok na viděnou.

Fotografie z hravého odpoledne ZDE.

Michaela Králiková, vedoucí vychovatelka ŠD