• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

V sobotu 23.3.2024 proběhl ve Společenském domě v Havířově dlouho očekávaný 1. ples ZŠ Na Nábřeží, který se konal u příležitosti 70. výročí jejího založení. Zúčastnili se ho nejen zaměstnanci školy, ale také bývalí žáci, rodiče a přátelé školy. Celým večerem nás provázela kapela GASPARY. Všichni se nedočkavě těšili na bohatou ruličkovou i hlavní tombolu, do které se nám, díky sponzorským darům, podařilo získat neskutečně velké množství cen.

Vzhledem ke kladným ohlasům si myslím, že se všichni dobře bavili a že se nám ples povedl. 

No a v budoucnu???? Uvidíme... laughing

Poděkování za věcné dary patří nejen SPONZORŮM, ale také učitelům, rodičům a přátelům školy, kteří naši tombolu obohatili. Zvláštní poděkování patří Magistrátu města Havířova.

A ještě přidáváme reportáž televize POLAR

 

za organizační team Mgr. Romana Melecká