• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

Každoroční předvelikonoční sportování bylo letos dost netradiční. Žáci od 5. do 9. třídy se nevydali hledat velikonoční zajíčky a vajíčka, ale malé oranžovo-bílé lampióny. Zúčastnili se totiž závodu v orientačním běhu. Na startu prožívali rozpaky a obavy, zda se cestou neztratí. Neztratil se nikdo. Do cíle došli nebo doběhli v hezkých časech a ti nejlepší nás budou reprezentovat na městském kole v orientačním běhu. Za mě fajn akce, príma počasí, věřím, že si to všichni užili. Tak pro příště, nevadí, že se ztratíte, je důležité se zase najít:-)

Chtěl bych touto cestou také poděkovat členům havířovského oddílu orientačního běhu za uspořádání celého závodu. Moc si toho vážíme.

Kdyby někoho tento krásný sport zaujal, určitě se zastavte za p. uč. Holeszem, rád Vám předám informace, kde si zazávodit.

Výsledky najdete na tomto odkazu:

https://oris.orientacnisporty.cz/Vysledky?id=8592

Vítězky a vítězové jednotlivých kategorií:

mladší dívky - Míša Kračmarová 7.B

starší dívky - Barča Popková 9.A

mladší chlapci - Kuba Mangel 7.A

starší chlapci - Olda Bureš 9.A

Foto z akce ZDE

 

Břetislav Holesz, obrázek AI copilot