• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

V pátek 20. března se žáci z II. B vypravili na výlet do malebného města Olomouce. Procházeli jsme se jeho uličkami a obdivovali jeho architektonické poklady. Nezapomenutelnou zastávkou byla návštěva Pevnosti poznání, kde jsme měli možnost prozkoumat fascinující expozici "Světlo a tma, Živá voda".

Žáci se zapojili do různých praktických aktivit a měli příležitost dozvědět se o správné péči o zuby na veletrhu zdraví. S pomocí Zoubkové ly a budoucích zubařů jsme plnili úkoly a zkoumali, kolik cukru se skrývá v našich oblíbených potravinách.

Byl to opravdu poučný a zábavný den plný objevů.

Foto z akce ZDE.

 

Mgr. Světlana Chodurová