Plavání 4. třídV pondělí 22. 4. zakončili naši čtvrťáci zdokonalovací plavecký kurz. Před plaveckými závody se děti nejprve protáhly při rozcvičce s hudbou a pak se s elánem pustily do závodění. Nejrychlejší dítě z každé rozplavby postoupilo do finále, kde se utkali ti nejrychlejší plavci a plavkyně.
A jak to dopadlo?
Mezi chlapci byl nejrychlejší Kuba Baláž (IV. A), druhé místo obsadil Honza Baláž (IV. A) a třetí byl Vašek Mach (IV. A).
Z děvčat byla nejrychlejší Ema Janíková (IV. A), druhé místo získala Eliška Kocourková (IV.A) a třetí místo obsadila Vanessa Chludilová (IV.B).
Všechny děti si plavecký kurz užily a určitě se těší až své dovednosti využijí při vodních radovánkách o prázdninách nebo při návštěvě bazénu.

Foto z akce ZDE
Mgr. Monika Kociánová