• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2024 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

Je to tak, nic není nemožné a už vůbec ne pro naši paní učitelku, takže nám v pátek 31. května zařídila lyžování. Vyrazili jsme do haly Fénix, kde nás čekaly dvě moc hodné paní instruktorky, rozdělili jsme se na dvě skupiny a všichni jsme se vrhli….  na trenažéry. Na jednom jsme si vyzkoušeli běžky a na druhém zase sjezd. To vám byla paráda!! A když říkám, že všichni, tak vážně všichni překonali prvotní obavy a vydali se vstříc dobrodružství! 

A představte si, že je mezi námi ve třídě jeden velký talent - Miri. Paní instruktorky z ní byly celé pryč, ale ten, kdo zná naší Miriam, nemůže být překvapen, je to prostě sportovkyně každým coulem! 

A jak to na svahu nesvahu vypadalo se můžete kouknout ZDE.

2.B


Login Form

Přihlášení pro editory: