Naši kluci se v červnu zúčastnili dvou tradičních fotbalových klání. Nejprve se utkali o Pohár Pujmanky a poté vyrazili na ředitelský turnaj na Žákovskou. Na Pujmance patřili od začátku k favoritům. Své soupeře moc nepouštěli k míči a bylo jasné, že bude rozhodovat poslední utkání proti domácím. I zde jsme měli převahu, kterou se nám dlouho nedařilo vyjádřit gólově. Ve druhé půli jsme pokračovali v tlaku a nakonec bojovností a umem zvítězili 2:1 a celý turnaj vyhráli.

Na druhém turnaji nás čekala těžká základní skupina. Po úvodní porážce s domácími 0:3 a remíze s Kudeříkovou jsme museli vyhrát proti Pujmance o tři góly, aby se postoupilo ze skupiny. Kluci to zvládli 5:1 a rozjetí pokračovali až do finále, kde vrátili domácím porážku ze základní skupiny a výsledkem 1:0 opět ovládli celý turnaj. Všem hráčům gratuluji a přeji vše dobré do dalších fotbalových let.

Foto ZDE.

Břeťa Holesz