Dnes se žáci druhé, třetí a čtvrté třídy vydali na výlet do Divadla loutek v Ostravě, kde měli možnost shlédnout nádherné divadelní představení „Myši patří do nebe“. Toto představení okouzlilo všechny přítomné nejen krásnými loutkami, ale také promyšlenými efekty, které umocnily zážitek z příběhu.

Hned od začátku se děti ponořily do fascinujícího světa loutek, které ožívaly na jevišti. Světelné a zvukové efekty dodaly představení magickou atmosféru. Příběh se točil kolem myšek, které se snažily najít své místo ve světě.

Po představení měli žáci příležitost sdílet své dojmy. Všichni se shodli, že nejvíce je oslovila důležitost přátelství a odvahy, které příběh přinášel.

Tato návštěva divadla byla nezapomenutelným zážitkem, který obohatil školní život žáků a vzbudil v nich touhu po dalším poznávání světa kultury.

Mgr. Světlana Chodurová