• Škola Na Nábřeží

  • Barevná olympiáda 2019

  • ZŠ Na Nábřeží Havířov

  • Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2020 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

info

Aktuálně k 1.8.2020
 
Vážení rodiče,
se podařilo dořešit vrácení platby za ŠvP od cestovní kanceláře. Můžete již nyní žádat o vrácení záloh za ŠvP. Je nutné vyplnit Žádost o vrácení zálohy na ŠvP a dodat do školy originál podepsané Žádosti o vrácení zálohy na ŠvP donést a odevzdat přímo ve škole na vrátnici nebo dát do schránky z boku školy na ul. Švermova (boční vchod nad schody). Žádost není možné poslat naskenovanou elektronicky.
 
Tiskopis - Žádost o vrácení zálohy na ŠvP
 
Pokud nemáte možnost tisku, formuláře jsou k vyzvednutí také u vrátnice školy.
 
Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

Mgr. Monika Kociánová


 

Login Form

Přihlášení pro editory: