Můj učitel v obraze – název výtvarné soutěže, vyhlášené jako jedna z akcí k oslavě 70. výročí otevření naší školy. Do soutěže se zapojili žáci prvního i druhého stupně. Od ledna všichni přemýšleli, jak na základě svých malířských a kreslířských dovedností vytvořit dílo, vhodné k prezentaci v soutěži. Dva měsíce v hodinách výtvarné výchovy děti pilně tvořily, volnou technikou zpracovávaly vybranou učitelskou tvář, třídního nebo oblíbeného učitele, a tu pak přenesly na zvolený formát výkresu. V třídních kolech si žáci vybrali 5 zástupců, portrétů, které po 8 týdnů rozzářily vitríny vstupní chodby školy.
Celá škola sledovala, vybírala, obdivovala, hodnotila a následně pomocí korálků hlasovala pro portrét učitele, který nejvíce zaujal. Vítězové výtvarné soutěže byli vyhlášeni a odměněni na celoškolním setkání v tělocvičně.

Nejpovedenější TOP16 si můžete prohlédnout ve vestibulu školy.

Ročníkoví vítězové:
I.A Adélka Krokerová I.B Eliška Šindelářová